Naše lahodné muffiny s křupavou kůrčičkou jsou skvělé ke snídani, svačině nebo jako dezert. Muffiny od Cannabis Bakehouse jsou uvnitř krásně vláčné a doslova se rozpouštějí na jazyku. Naše čerstvé muffiny vyrábíme dle vlastní receptury. Díky ideální teplotě i době pečení jsou muffiny propečené tak akorát – nejsou vysušené ani připálené. Zároveň se však můžete spolehnout, že jsou poctivě propečené.

 

Do muffinů přidáváme konopnou složku, díky které si na nich nejen smlsnete, ale zároveň svému tělu dodáte zdravé přírodní látky. Naše konopí pochází pouze z bezpečných a vysoce kvalitních zdrojů, díky čemuž máme jistotu, že výsledné výrobky neobsahují žádné nechtěné přísady a mají přirozené léčivé účinky konopí. Konopí vyniká velkým obsahem vitamínů, vlákniny, minerálů, kyseliny listové, která má blahodárný vliv na regeneraci buněk, železa, které podporuje okysličení krve a vápníku, který je nezbytný pro zdravé kosti. Konopí, které při výrobě těchto muffinů používáme, neobsahuje žádné psychotropní látky, a proto se hodí pro celou rodinu.

 

Tým společnosti Cannabis Bakehouse si potrpí na kvalitní pečivo. Za dobu, kterou působíme na trhu, si naše kvalitní a chutné pečivo vybudovalo skvělou reputaci. Naše sladké, jemné a zároveň vláčné muffiny vyrábíme podle vlastní tajné receptury. Moc dobře víme, že u pečiva nejde jen o to, aby bylo zdravé. Musí zároveň skvěle chutnat i vypadat a zaujmout dokonalou texturou. Muffiny od Cannabis Bakehouse jsou tak chutné a mají tak neodolatelnou konzistenci i proto, že všechny přísady pečlivě vážíme a důkladně promícháváme.

 

Mezi příchutěmi v naší nabídce najdete mimo jiné Chocolate Haze, Blueberry Kush či Mango Kush. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet všechny – jen tak si doopravdy vyberete svou oblíbenou. Každý muffin je důkladně zabalen, a tak si ho můžete snadno vzít jako lehkou svačinku, ať už se chystáte kamkoliv. Hodí se například jako odpolední svačina do práce či na výlet, ale rozhodně si nezapomeňte nějaké schovat do spíže, kde po nich jistě sáhnete, až na vás přijde mlsná. Tak už na nic nečekejte a rovnou si pár konopných muffinů objednejte.

Zobrazuji všechny 3 výsledky