Konopná káva od Cannabis Bakehouse v sobě snoubí lahodnou chuť kvalitní kávy s nezaměnitelným charakterem konopí. Výsledný nápoj vás nejen probudí, ale zároveň nabízí chuťový zážitek, na který jen tak nezapomenete. Konopí a káva se na první pohled mohou zdát naprosto protikladné – zatímco káva probouzí, konopí uklidňuje. Odborníkům z Cannabis Bakehouse se ale povedlo harmonicky zkombinovat kanabinoidy s kofeinem v jednom kvalitním zrnu. Pokud si rádi pochutnáte na kvalitní kávě i konopí, tak jste natrefili na tu správnou volbu!

 

Veškerá naše káva je 100% arabika a získáváme jí přímo od farmářů žijících v horských oblastech různých jihoamerických států. Základem naší konopné kávy jsou pouze prvotřídní zrna se skvělou chutí. Námi vybraná kávová zrna se s konopím výborně doplňují. Chuťový profil kávy je bohatý, zemitý a skvěle tak vyvažuje chutě charakteristické pro indiku – v šálku mimo jiné najdete i exotické ovocné chutě doplněné svěžími tóny citronu.

 

Díky tomu, že Cannabis Bakehouse nabízí několik různých variant pražení, si můžete vybrat tu správnou směs pro jakoukoliv příležitost. Kávu objednáváme vždy podle aktuální poptávky – našim zákazníkům se tak snažíme nabízet jen ta nejčerstvější zrna plná chuti. Každý balíček naší konopné kávy v sobě skrývá zrno plné chutí, které si zamilujete. Naši konopnou kávu jsme podrobili důkladnému testování – můžeme vám proto zaručit, že neobsahuje žádné THC, a tak se nemusíte bát, že by vás dostala do rauše. Káva od Cannabis Bakehouse je zkrátka naprosto bezpečná. Objednejte si balíček naší voňavé kávy ještě dnes a my vám ji obratem pošleme až domů.

Zobrazuji všechny 2 výsledky