Na našich webových stránkách si můžete vybrat z celé řady špičkových vaporizérů vyrobených jen z těch nejkvalitnějších materiálů, a to ve všech tvarech, velikostech i cenách. Od dostupnějších a jednodušších až po nejnovější stolní modely se špičkovou technologií. U nás si zkrátka vybere úplně každý! Pokud jste zvyklí na tradičnější způsoby kouření, jako bongy či jointy, pak vám naše vaporizéry přinesou úplně novou zkušenost.

 

Vaporizér – jak na to?
Vaporizér je přístroj určený k nahřívání bylinek či výtažků. Dělí se do dvou základních kategorií – stolní a přenosné. Oba typy využívají různé zahřívací metody, popřípadě jejich kombinaci. Těmi jsou kondukce, tedy šíření tepla skrze pevné látky, a konvekce neboli metoda šíření tepla vzduchem. Vaporizéry na rozdíl od běžných postupů uvolňují z konopí kanabinoidy ve formě výparu. Nutno podotknout, že různé kanabinoidy se odpařují při různých teplotách.

Konvekční vaporizéry vyžadují, aby byla bylina v přímém kontaktu se zdrojem tepla, většinou je tedy třeba rostlinným materiálem kompletně zaplnit komoru. Zahřívaný povrch je obvykle z kovu a je zahříván na takovou teplotu, při které se z bylin začnou uvolňovat účinné látky. Teplo jde tedy skrze komoru, ve které se přemění v lahodný výpar plný terpenů a kanabinoidů.

Co se konvekční metody týče, během té zdroj tepla do přímého kontaktu s bylinkou nepřijde. Zahřívá se pouze vzduch, který je při určité teplotě nasměrován do komory s bylinou. Tam z ní extrahuje účinné látky jako třeba kanabinoidy a přemění je na výpar.

 

Vaporizéry od Cannabis Bakehouse
V Cannabis Bakehouse si můžete vybrat z obou z výše jmenovaných typů vaporizérů. V obou kategoriích si pak samozřejmě můžete vybrat rovněž z celé řady velikostí i cen. Cena se většinou odvíjí od toho, do jaké kategorie vaporizér spadá, jaký typ nahřívání využívá a jaké nabízí funkce. Vybrat si můžete z celé řady modelů vhodných nejen pro rekreační uživatele, ale rovněž pro pacienty užívající léčebné konopí. Neváhejte, navštivte naše stránky a vyberte si svůj vysněný vaporizér ještě dnes!

Zobrazuji všech 8 výsledků